MSV FOOD / ostatní obory

MSV pro další potravinářské obory

Nabídka našich služeb a strojů zahrnuje také dodávky pro další potravinářské segmenty jako jsou společnosti zpracovávající masné výrobky, mlékárenské výrobky nebo koření. Našim partnerům z těchto oborů dodáváme nejčastěji speciální stroje v kombinaci s dopravníkovými systémy a stroje pro další manipulaci.

Zajistíme pro vás například:
Automatizovaný systém kusového vkládání skořice do balíčků, Dávkování mraženého filé, Dávkování těsta, Paletizaci kořenek, Automatizované skládání mix kartonů (jogurty, nápoje…)

Mám zájem o řešení pro potravinářství
 

MSV Food - případová studie avokádo - skořice
Řešení na míru
Zvýšení efektivity
Nízké provozní a servisní náklady
Dlouhodobá podpora
Automatizace a digitalizace
Snížení náročnosti práce
MSV linka - dávkování lahviček

Automatické vkládání lahviček před plněním

Objem zásobníku prázdných lahviček je navržen na optimální zásobu a počet doplňování během výrobní směny. Prázdné lahvičky jsou na vynášecím dopravníku přesunuty do rotačního dávkovače. Z něj jsou již ve správné orientaci vkládány na dopravník plnícího zařízení a naplněny. Kapacita zařízení je 4000 lahviček za hodinu.

MSV - linka dávkování skořice

Dávkování skořice

Automat pro dávkování skořice a muškátového oříšku do balení je zásobován z centrálního zásobníku surovin. Koření je pomocí vibračního zásobníku rozprostřeno na dopravník dávkování a počítání kusů pro finální balení. Na tyto operace navazuje vynášecí dopravník, který je synchronizovaný s taktem baličky a dávkuje surovinu do balíčků.

Instalace zařízení umožnila zákazníkovi přesunout dva operátory na jiné operace a současně došlo ke zvýšení kapacity až o 100 % produkovaných balíčků. Díky tomu není nutné do výroby přidávat další směny a operátoři mohou vykonávat jinou práci.

MSV - vynášecí dopravník

Vynášecí dopravník: dávkování filetů do balení

Výrobní balení je složeno ze dvou potravinářských výrobků. Jeden z výrobků je dávkován do balení pomocí dynamické váhy a druhý z výrobků, rybí filety, je vkládán kusově. Filety vkládá do balení obsluha. Vzhledem k povaze prostoru balení je nutné naplnit požadavek, aby operátor nebyl přímo u balení, kde jsou výrobky hluboce zmrazeny.

Z toho důvodu jsme zákazníkovi navrhli umístit ke stroji vynášecí dopravník, na který jsou filety vkládány. Dopravník je synchronizován s baličkou, do které podle jejího taktu vkládá požadovaný počet filetů.

Mondelez International
MSV reference - logo danone
MSV reference - Bidfood logo
MSV reference - Nestlé logo
MSV reference - Pěkný-Unimex logo

Rozšíření výrobních kapacit

MSV Food - případová studie avokádo - skořice

Zkušenosti napříč obory

Divize MSV SYSTEMS FOOD má na poli řešení pro potravinářství rozsáhlé zkušenosti. Pracujeme pro ta největší jména v oboru napříč Evropou. Naši specialisté jsou připraveni prodiskutovat vaše požadavky a navrhnout optimální řešení vhodné pro váš provoz. Naše technologie umíme včlenit i do již existujících linek a posunout tak vaši výrobu na další úroveň.

Chci nezávaznou konzultaci

MSV FOOD - linka potravinářství

Jak probíhá spolupráce

Analýza

Zhodnotíme vaše požadavky a navrhneme optimální řešení, připravíme projekt

Stavba stroje

V souladu se schválenou dokumentací v našem provozu v Liberci

Dodání zákazníkovi

Zajistíme dodání, montáž, oživení našich strojů a proškolíme obsluhu

Servis a podpora

Poskytujeme dlouhodobou podporu v režimu 24/7, máme vlastní servisní techniky

 

Kontaktujte nás

Máte dotazy nebo poptávku? Obraťte se na naše odborníky. Sídlo společnosti najdete v Liberci, projekty realizujeme po celém světě. Hovoříme česky, anglicky a německy.

msv@msv-systems.cz +420 486 131 180

kontaktní formulář