MSV pro obor potravinářství

Divize Food

Požadavky našich klientů z oboru potravinářství jsou velmi pestré. Proto se naši specialisté v divizi MSV FOOD zaměřují na dodávky komplexního řešení na klíč.

Nezáleží na tom, zda je vaší doménou pekárenství, cukrářské výrobky, zpracování koření, masa nebo mléka. Náš zkušený tým pro vás připraví optimální řešení výrobního procesu tak, abyste snáze dosahovali svých cílů a vaše výrobky vznikaly v takovým pracovním prostředí, které vyhoví všem standardům.

Zajímá mě řešení pro potravinářství

MSV - linka výroba sušenek OREO

Proč spolupracovat s námi

Zajistíme pro vás všechny operace, které souvisí se zpracování trubek včetně forem. Máme množství zkušeností a výborné reference. Stroje v našem provedení mohou být hydraulické nebo elektrické, přesně podle vašich požadavků a představ. 

Odborné konzultace a poradenství
Zvýšení efektivity výroby
Snížení provozních a servisních nákladů
Dlouhodobá podpora pro dodaná zařízení
Stabilní výrobní proces
Zvýšení hygieny výrobního prostředí

Linka na formovaný chleba

MSV Food - přesun do kynárny
MSV reference - Bidfood logo
MSV reference - Nestlé logo
Mondelez International
MSV reference - logo danone
MSV reference - Pěkný-Unimex logo

Požadavek na návrh realizace stroje na poloautomatické plnění nestandardních druhů potravinářských surovin

Návrh, konzultace, zkoušky a samotná realizace je splněná přesně podle požadavku. 
Musím velmi ocenit přístup firmy a zaměstnanců během vývoje, zkušební výroby a následný servis. Během mé profesní kariéry je to jedna z nejlepších firem, se kterou jsem měl možnost spolupracovat. Ve spolupráci pokračujeme a nyní se realizuje další stroj. 

Vincent Károly
Vedoucí výrobního závodu Pěkný - Unimex s.r.o.

Naše nabídka pro potravinářské obory

MSV Systems - dopravník detail
Dopravníky
MSV Food - dopravníkové spirály
Dopravníkové spirály
MSV Food - vystup z kynárny
Manipulátory
MSF Food - kynárna
Kynárny
MSV Food - robotické vyjímání chleba z forem
Vyjímání z forem
MSV Food - pekárenství přesun do pece
Dávkování těsta

Aplikace našich řešení

MSV sušenky oreo

Osladit si život je fajn

Díky našim technologiím se můžete spolehnout, že vaše oblíbené pochoutky jako jsou sušenky nebo oplatky se na váš stůl dostanou v té nejlepší kvalitě. Postaráme se o to, aby při výrobě putovaly tou správnou cestou, při optimální teplotě a také aby jich v balení bylo správné množství.

MSV Food - pekárenství

Myslíme na všechny milovníky pečiva

Jaké máte raději pečivo, slané nebo sladké? Pekařům i cukrářům dokáží naše stroje významně ulehčit práci a čerstvý chleba nebo třeba dort se k vám tak dostanou mnohem rychleji. Zajistíme, aby vaše oblíbené pečivo mělo správný tvar a velikost, bylo krásně nadýchané a také s vaším oblíbeným posypem. 

MSV Food - koření

Pro zvýraznění chutí i vůní

Žádný kuchař se neobejde bez kvalitního koření. Nezáleží na tom, co plánujete servírovat, určitě máte to svoje oblíbené v kuchyni vždy k dispozici. Aby se k vám dostalo čerstvé a voňavé pomáhají při výrobě zajišťovat právě naše technologie.

MSV Food - zpracování masa

Porce energie a bílkovin

Masné výrobky mají mnoho podob. Navíc jsou na zpracování masa kladeny obrovské nároky na hygienu a kvalitu. Právě dodržení těch nejvyšších potravinářských standardů pomáhají naše stroje, které zajistí přesné dávkování, balení a další operace.

MSV Food - mlekarenstvi

Mléčné výrobky na sto způsobů

Patříte mezi milovníky mléka, sýrů, jogurtů nebo všeho dohromady? Naše řešení si v procesu výroby poradí se všemi typy mléčných výrobků. Díky nám si v obchodě můžete koupit například balení jogurtů s mixem různých příchutí. Nebo se postaráme o to, aby byl čistě a ve správném množství zabalený váš oblíbený sýr.

Kontaktujte nás

Máte dotazy nebo poptávku? Obraťte se na naše odborníky. Sídlo společnosti najdete v Liberci, projekty realizujeme po celém světě. Hovoříme česky, anglicky a německy.

msv@msv-systems.cz +420 486 131 180

kontaktní formulář